Finansal Danışmanlık Ürünleri
Finansal Danışmanlık Ürünleri
Finansal Danışmanlık Ürünleri
Finansal Danışmanlık Ürünleri

FİNANSAL DANIŞMANLIK ÜRÜNLERİ

Perspective

Finansal Danışmanlık Birimi, piyasaların açılışından önce önemli gelişmelerin pay senedi, viop (vadeli işlem sözleşmeleri), tahvil, bono, döviz ve emtia gibi yatırım araçları üzerindeki olası etkilerini ve günlük beklentilerini PERSPECTIVE raporunda paylaşmaktadır. Perspective raporları her sabah, BurganTRADE Web online işlem platformunda güncellenir ve aynı anda yatırımcılarımızla e-posta ile ulaştırılır.

News Flash
Finansal Danışmanlık Birimi, piyasa açılışı ardından gün içinde varlık fiyatları üzerinde etkili olması beklenen gelişmeleri ve analizlerini NEWS FLASH raporunda paylaşarak, piyasa takibini müşterilerimiz için kolaylaştırmaktadır. News Flash raporu üretildiği an, BurganTRADE Web online işlem platformunda yayınlanmakta ve e-posta ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır.
Trade
Finansal Danışmanlık Birimi’nin piyasa dinamikleri çerçevesinde oluşturduğu ve kısa vadeli getiri fırsatları sunduğu alım satım önerileri, hedef fiyat ve stop-loss seviyeleri ile TRADE raporunda paylaşılmaktadır. Açık pozisyonların getirileri, gün içinde oluşan fiyat değişimleriyle sürekli güncellenerek, kar realizasyonu veya stop-loss kararlarında yatırımcılarımız yine TRADE raporu ile bilgilendirilmektedir. TRADE raporları e-posta ve SMS servisleriyle yatırımcılarımıza iletilmenin yanı sıra, aynı anda BurganTRADE Web online işlem platformunda da güncellenmektedir.
GEÇMİŞ ÖNERİ PERFORMANSI

Başarılı Kapanan Trade Önerisi Sayısı

Başarısız Kapanan Trade Önerisi Sayısı

Toplam Trade Önerisi Sayısı

Başarı Oranı