Pay Senetleri

Pay Senetleri

Burgan Yatırım, müşterilerinin pay senedi yatırımlarında kolay karar alabilmeleri için, her biri alanında uzman, deneyimli ve sektörde ün kazanmış Araştırma ve Finansal Danışmanlık Birimleri’ nin yayınladığı, araştırma raporları ve alım satım önerileri ile müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Burgan Yatırım’da pay senedi yatırımlarınızı müşteri temsilciniz ya da hizmetinize sunduğumuz çeşitli online işlem platformları ile bilgisayarınız ya da mobil cihazınız aracılığıyla kolayca, hızlı ve kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Geçmiş Alım-Satım (Trade) Önerilerimizin Performansını incelemek için tıklayınız.

BurganTRADE’de Pay Senedi İşlemleri;

BurganTRADE Web

  • Finansal Danışmanlık Birimi’nin hazırladığı, günlük piyasa beklentilerini içeren 'Perspective' raporu ile her sabah güne hazır olarak başlayabilirsiniz.
  • Finansal Danışmanlık Birimi’nin gün içinde yaşanan gelişmeler hakkındaki yorumlarını sizlerle paylaştığı 'NewsFlash' ile finansal gelişmelerin piyasalar üzerindeki etkilerini takip edebilirsiniz.
  • Finansal Danışmanlık Birimi’nin hazırladığı tüm tek taraflı alım-satım önerilerini ve Pair Trade önerilerini, 'Trade' raporu ile takip ederek, doğru zamanda doğru hamleyi yapabilirsiniz.
  • Sınırsız zincir, şartlı, valörlü, ileri tarihli emir ve park emri gibi farklı emir tipleri ile pay senedi işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  • 'Canlı Borsa' ekranından anlık piyasa verilerini takip edebilir, tercih ettiğiniz pay senetleriyle takip listenizi kolayca oluşturabilirsiniz.

BurganTRADE Mobil & Burgan Kokpit

  • BurganTRADE teknolojisi ile geliştirdiğimiz alternatif işlem platformlarımız ile pay senedi işlemlerinize Burgan Kokpit ile bilgisayarınızdan, BurganTRADE Mobil versiyonları ile de dilediğiniz her yerden kesintisiz devam edebilirsiniz.