Yatırım Fonları

Yatırım Fonları

Burgan Portföy A.Ş., Hisse Senedi Şemsiye Fonu, Borçlanma Araçları Şemsiye Fonu, Para Piyasası Şemsiye Fonu ve Kıymetli Madenler Şemsiye Fonları ile çeşitli risk tercihleri olan yatırımcılara alternatif ürünler sunmaktadır.

BurganTRADE Web ile Burgan Portföy’ün yönettiği tüm yatırım fonları’nda işlemlerinizi gerçekleştirebilir, fonlar ile ilgili detaylı bilgiye Burgan Portföy web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

BurganTRADE Web ile Burgan Portföy A.Ş.’nin yatırım fonlarının yanı sıra, uygulama esasları Takasbank tarafından belirlenen Türkiye Elektronik Fon Alım Satım Platformu (TEFAS) üyesi olan tüm finansal kuruluşların yatırım fonlarının alım-satım işlemleri herhangi bir ek ücret veya komisyon uygulanmadan gerçekleştirebilmektedir.

BurganTRADE’de Yatırım Fonu İşlemleri;

  • BurganTRADE Web’de, Burgan Portföy tarafından yönetilen tüm Yatırım Fonları ile Türkiye Elektronik Fon Alım Satım Platformu (TEFAS) üyesi olan tüm finansal kuruluşların yatırım fonlarının alım-satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • www.burganportfoy.com web sitesinden Burgan Portföy A.Ş.’nin aylık bültenlerine, fonların doküman ve performans grafiklerine ulaşabilirsiniz.